Logo

Tegevusvaldkonnad

vundamendi ehitus

Paigaldame ja ehitame kõikvõimalikke vundamenditüüpe: rostverkid, lint- ja plaatvundamendid.

Plaatvundamendi eeliseks on monoliitsus. Selle ehitamisel on oluline korralik soojustamine, kuna plaatvundament asub külmumispiirist kõrgemal. Plaatvundamendi valmisel tuleb arvestada korraga suurema väljaminekuga, kuna enne betoonivalu on vaja rajada ka kõik kommunikatsioonid.

betoonist seinte ehitus

Betoonseinad on tugevad ja vastupidavad ning pakuvad tõhusat heliisolatsiooni, seetõttu on need populaarseks valikuks paljudes erinevates ehitusvaldkondades.

Betoonseinad on tuntud ka oma tulekindlate omaduste poolest, pakkudes igale konstruktsioonile täiendavat turvalisust.

betoonist vahelagede ehitus

Betoonlaed on erakordselt tugevad ja vastupidavad. Neid kasutatakse tavaliselt mitmekorruselistes hoonetes ja need toimivad kindla barjäärina korruste vahel ning tagavad konstruktsiooni terviklikkuse.

Lisaks on betoonlaed tuntud oma tulekindlate omaduste poolest, pakkudes igale konstruktsioonile täiendavat turvalisust.

r/B põrandad/plaadid ehitus

Raudbetoon on vastupidav ja sobib hästi põrandate ehitamiseks, eriti kui soovite saavutada kõrget vastupidavust ajale ja ilmastikuoludele. Teostame armeerimist, betoneerimist ning järeltöötlust.

monoliitbetoon treppide ehitus

Betoontreppe ehitame tavaliselt kivimajadesse, kus need toimivad, kas välistrepi või sisemiste korrustevaheliste ühendustena.

Võimalik on luua erinevat tüüpi betoontreppe, näiteks sirge või spiraalse kujuga trepid vaheplatvormi ja kesktalaga. Võimalik on paigaldada kesktalale tugevad puitastmed, mis on nii esteetilised, kui ka funktsionaalsed.

Müüritööd

Teostame müüride ladumist. Laome ka puhast vuuki.

Metallkonstruktsioonide montaaž

Teostame metallkonstruktsioonide montaazitöid. Enamasti monteerime viilhalle ja tööstushooneid,

sandwich paneelide montaaz

Sandwich seinapaneelid on vastupidav ja energiasäästlik lahendus äri- ja tööstushoonetele. Teeme kõik tööetapid: kinnitame paneelid, vahutame ja teibime vuugid ja katame katteplekiga.